Ankara Davetiye, Düğün Davetiye, Mühürlü Davetiye, Kalın Kartvizit Basımı

Grafik Tasarım

LOGO TASARIMI

Kurumsallaşmayı hedefleyen şirketlerin, kurum kimliğini özetleyecek profesyonel bir logoya sahip olmaları yadsınmayacak bir gerçektir. 

Kurumsal logo şirket kültürüne, sektöre ve ürüne uygun renkte olmalıdır. Unutulmamalıdır ki renklerin duygular üzerindeki etkisi azımsanmayacak kadar çoktur.

Logo tasarlanırken biçimi, rengi, şekli itibariyle kurum kimliğinin, hedef kitlede doğru algılanması amaçlanır. Logo tasarımı akılda kalıcı, çağrıştırıcı, sade ve şık bir dizaynla şirketin imajını yansıtacak şekilde yapılmaktadır.

Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan logonun, biçimi ve rengi itibariyle tüm mecralarda (matbaa-ofset baskı, promosyon-serigraf baskı…) sorunsuz bir şekilde uygulanabilirliği göz ardı edilmemektedir.

Logo şirketinizin aynasıdır. Profesyonel bir logo şirketiniz hakkında muhataplarınıza olumlu izler bırakacak ve bu izler şirketiniz ile muhatabınız arasında köprü kuracaktır. 

Bir kaç farklı şekilde tasarlanan logonun sunumu yapılmakta ve kabul edilen taslakta istenen değişiklikler tamamlandıktan sonra logonuz, interaktif ortama ve baskıya hazır formatlarda teslim edilmektedir. 

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kurumsal kimlik kurumun kendisini hedef kitleye algınabilir şekilde tüm görsel donanımlarıyla ifade etme biçimidir.

Kurumsal kimlik tasarımında amaç, şirketin kendini hedef kitleye en iyi ve doğru bir şekilde görsel olarak ifade edebilmesidir. 

Kurumun logosu, logoyu bütünleyici renk ve çizgiler, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, fatura gibi çalışmalarda en doğru şekilde kullanılmaktadır. Tüm kurumsal kimlik baskılarınızda aynı görsel bütünlük sağlanmakta ve şirketinize imaj katacak bir kurumsal kimlik hazırlanmaktadır.

KATALOG/BROŞÜR/AFİŞ TASARIMI

Firmaların ürün ve hizmetlerinin tanıtımında katalog, broşür, insert, afiş gibi baskılı materyaller çok önemli yer tutmaktadır.

Baskılı materyallerde öne çıkan en önemli konu tasarımdır. Grafik tasarımı iyi olmayan bir katalog veya broşür hedef kitleye gereken mesajı verememekte, kurum imajının kötü algılanmasına sebep olmaktadır. 

Profesyonel tasarım ekibimiz firmadan gelen resim ve yazıları inceleyip detaylı bir fizibilite raporu çıkarmaktadır. Baskıya uygun olmayan çözünürlüğü düşük resimler elenmekte ve yerine daha uygun resimler kullanılmaktadır. Ayrıca yazılar redakte edilerek imla hataları düzeltilmektedir.

Şirketinizin kurumsal gücü, katalog, broşür, el ilanı ve afişlerinizin tasarımlarında en iyi şekilde ortaya çıkartılmaktadır.

Ortaya çıkan örnek tasarımın firmaya sunumu yapılmakta, onay alınan tasarım bitirildikten sonra baskı formatında teslim edilmektedir. 

Katalog Tasarımı : Katalog tasarımında tüm veriler alınır. Müşteriden alınan brief doğrultusunda resim, yazı ve bilgiler üzerinden çalışmaya başlanılır. Logo ve kurumsal renklere uygun bir sayfa tasarımı yapılır. Gerekirse alternatifli olarak hazırlanan sayfa tasarımlarının dijital baskıları alınarak sunum yapılır. Onay alındıktan sonra tüm sayfalar ve kapak tasarımı tamamlanır. Baskı formatında (CrolDRAW) teslim edilir. 

 
3WTURK CMS v8.3.1